Portal pracy dorywczej

DANE KONTAKTOWE

e-mail: poczta@dorywczak.pl

praca dorywcza
Czym jest Dorywczak.pl? Portalem pracy? - nie zupełne.
Serwisem ogłoszeniowym - w pewnym sensie.

Dorywczak jest hybrydą łączącą przedsiębiorstwa i ludzi oferujących pracę z potencjalnymi pracownikami. Jesteś nastolatkiem chcącym dorobić do kieszonkowego roznosząc gazety, mamą chcącą pożytecznie wykorzystać urywki wolnego czasu czy emerytem szukającym pomocnika do rozładunku węgla ten portal jest dla Ciebie.

Internet jest pełen ogłoszeń prac tymczasowych porozrzucanych po różnych portalach pracy, ogłoszeń czy forach. Ogłoszenia tego typu są zwykle marginalizowane i wrzucane do jednej kategorii. Dlatego w lipcu 2009 roku powstała nowa niszowa platforma internetowa Dorywczak.pl. Portal skupia oferty pracy od firm od osób fizycznych oraz oferty ludzi chcących podjąć pracę tymczasową.
Założyliśmy że w naszym portalu ma znaleźć się miejsce zarówno dla ogłoszeń pracy wystawianych przez wielkie przedsiębiorstwa jak i przeciętnego kowalskiego. Nasz portal jest dla każdego.
Dorywczak.pl jest stale rozwijany i ciągle zdobywa nowych entuzjastów. Mamy nadzieję że również Państwu przypadnie on do gustu.
Partnerzy:      niania.pl